74
Produkter
anmeldt
215
Produkter
på konto

Seneste anmeldelser af Zedemix

< 1  2  3  4  5 ... 8 >
Viser 21-30 af 74 forekomster
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
0.0 timer registreret i alt
Дуже душне та нудне ДЛС. Зроблене зовсім не в дусі оригіналу, так що якщо він вам сподобався то цього ви тут не отримаєте. Навіть розробник пише що ідея для ДЛС узята з його більш старого проєкту.

Відгук розрахований на того хто вже пройшов оригінал, тож спойлери замажу тіко до ДЛС.

Головна проблема, напевно, в початку гри. Геймплей початку - це бомжарня, збери n кісток з усіх кутків мапи щоб пройти далі (у вас, нагадаю, забирають всю стару спорягу, і ви відновлюєте її, включаючи стрибки/рух). Розробник навіщось напхав у початку багато перепон підкорюваних тільки у середині гри/ендгеймі, тому це трохи збиває з пантелику, особливо коли шукаєш головоломки для проходження далі по сюжету.
Це дуже розтягує час, а до середини гри єдиною нормальною зброєю будуть черевички. Також поки ти топчешся на місці, не в силах зрозуміти що від тебе хочуть, грає одна й та ж мелодія, яка починає дратувати ще не дойшовши до Помаранчбурга.

Про сюжет. Дам тільки поверхнево, що геймплей ДЛС схожий на "День Бабака". Сюжет тут дуже розпливчастий, але якусь картину дає. Є момент від якого захотілося плакати. Через сюжет хочеться пограти в Six Inches Under, бо на неї тут навіть відсилка є. Але без ляпів не обійшлося, є один момент, дуже схожий на одну подію між ФРН та НДР, який тут не сильно пояснений, а наслідки від нього тільки позитивні. .

Гумор. Це жах. Об'єктивно, це дитяча гра, і навіщось сюди приплели політику, з помаранчів зробивши комуністів. Деякі скандують "пролетарії всіх країн, єднайтеся", торгаша Персі у квестах кличуть комуністом (наче ж є в нього ім'я), який користується капіталізмом, є один челік який видав цілу ідею про великі ціни на нерухомість... чи не занадто це складно для якихось 12-річних?
Так, простий гумор з першої частини залишився, з фіналу я в голос сміявся, але тут взагалі нормального гумору ну дуже мало, тим паче помаранчі спочатку поводяться з тобою як з шматком останнього боса з оригіналу.

Нововведення та 100%. Теж мінус, тут їх майже немає. Зразу спойлер, у вас не буде магнітної пряжки, тому не заглядайтеся на алюмінієві профіля. Вас взагалі дуже сильно порізали в мобільності на відміну від оригіналу, навіть не беручи "щастя" у кінці. Щоб це трохи виправити, вам додали стрибковий модуль на куб, по суті портативний маленький стриб-пад.
Тому 100% тут опціональні, тільки заради золотого кубка в меню, нема ачівок пов'язаних з ними, тобто розробники не хотіли щоб ми досліджували світ. І це ще одна проблема, бо це фішка оригіналу. З нововведень є радіо та катапульта-причепка, цікава штука, можна закинути у неї портал-шарик та шпульнути Макгафіном, щоб дистанційно його закинути наприклад.
Мапа погано зроблена в плані штиняння, є місце біля басейну з отрутою з якого я постійно випадково зістрибував, а щоб залізти на нього знову треба йти у початок мапи (нагадую, у вас не 3х швидкість та не 3х стрибок). З помітного розмір мапи, вона ще крихітніша за ті 8м квадратні оригіналу, розміром десь з майданчик біля фиолетового кристалу. Тому ми штиняємося по 5ти мікрорайончиках, на які нас відправляють знову і знову, що набридає, бектрекінг як я вичитав. Воно то і ясно, бо це ДЛС, огризок оригіналу, але є АЛЕ.

У грі є метал та кістки, які потрібні для квестів. Основну металобазу ви будете вибивати з нового типу головоломки - бігуна, якого треба перехитрувати використовуючи свої прибамбаси. Але про що я. Є ще й додаткові, які треба лутати. І отута проблемс. Через манюність карти кістки, метал та сундуки накладаються один на одного тому індикатор дзижчить 24/7 і спочатку ти не розумієш де що лежить, а є ще й кістки які по приколу лежать на вершині гір, і без ендгеймової споряги їх ніяк не дістати, а перешкоди в ефірі індикатору вони створюють будь здоров. І під кінець гри у героя в інвентарі знаходиться ціле кладовище з 120 кісток та 20 металу. Ашалєть, навіщо мені стільки??? Це навіть не сундуки, це просто мєрзость. Ці кістки вам знадобляться тільки у початку гри та в одному моменті біля ендгейму аж 60. Все.

Тим паче кістки можна лутати зі скелетронів. До речі про них, бойовку тут звели на нуль. Єдина споряга яка хоч шось наносе це прокачаний сундуками луч та черевички.

Що ми маємо? Похерена мапа, похерена мобільність, похерений арсенал - ДЛС повністю виправдовує назву - суцільний CRASH.
Skrevet: 14. februar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
9.4 timer registreret i alt
Почтальон, почтальон, нассал в бульон

Я не понимаю, во что я вообще поиграл.

Честно, вся сюжетка выглядит как экранизация какой-то книги про романтику. Но, если в книге можно опустить детали про езду Мередит по Провиденс Оксу, и окунутся в развитие персонажей, то тут доставку приходится делать геймплеем. Окей, скучный геймплей можно заткнуть красивым графоном, сделав релакс игру, нооо... всё слишком пластиковое, а диалоги скучные и детские.

Стиль у игры есть, но всё что вдалеке отблискивает пластмассой, типо озера или гор. Кстати, про озеро. Оно занимает 50 если не 90% всей локации, и, видимо, разрабы делали ставку на то что именно оно будет создавать вайб по пути. Но разрабы поняли что видимо скучно каждый раз ездить по одной и той же долбанной окружной, поэтому в игре есть телепорты. Да, в игре про ходьбу есть телепорты, сохраняющие массу времени. Душноты добавляет и всего 4 трека, особенно бесит тот который "open up the window"

Ходьба тут тоже просто ужасная, Мередит ходит со скоростью улитки, а при зажатии шифта происходит незаметный буст до скорости черепахи. Поэтому исследовать или тем более делать фотки в игре не хочеться, ведь потом приходиться ползти назад к бусику.

Ну, а теперь к персонажам... Да, игра имеет свой стиль, но денег на анимашки, как обычную так и лицевую, никто не выделил. Герои стоят с каменными лицами не моргая, а ГГ так вообще тянет какую-то натянутую не искреннюю улыбку. Но озвучка в игре довольно хороша и приятная, постарались на славу. Также тут ГГ как и некоторые герои время от времени меняют свои шмотки, что тоже радует.

СЮЖЕТ. Пустой, не трогательный и появившийся из ниоткуда. Мередит, УСПЕШНЫЙ программист, создающий программу с которой она может рубить миллионы, отправляется в родное местечко Провиденс Окс, где подрабатывает почтальоном за отца, присматривая за домом пока родители уехали отдыхать во Флориду. Тут и начинаются ваши двухнедельные "приключения", где Мередит вспоминает всё, общаясь с теми кого знает со школы, вот только за этими воспоминаниями нихрена не интересно следить, потому что тебе просто всё равно на них, особенно с этими диалогами типо "эхх, а раньше" "эхх, а вот помнишь тогда..." да кому не пофиг будет.
Также есть две любовные линии появившихся из ниоткуда и АБСОЛЮТНО пустых (хотя одна предсказуема).

Концовки игры окончательно добивают ощущение "во что я только что поиграл" из-за отсутсвия логики и переживания за отношения героев. Нет банальных интрижек/переживаний, у ГГ всё течёт отлично (пример в спойлере), ну а тАкОй сЛоЖнЫй выбор который мусолят на протяжении всей игры, променять работу на пластмассовые виды или вернуться вообще бред какой-то.

В игре есть момент, где новый начальник почты штрафует Мередит за выполнение нерабочих поручений используя грузовик с работы, вот казалось бы щас тебя уволят за излишнюю отзывчивость и трындёж, а нет, СЮЖЕТНЫ ПАВАРОТ, кент бати по работе делает компромат и увольняет начальника. Это для понимания, насколько детский сюжет тут, хотя вроде бы виновата ГГ.

Собственно, что мы имеем. Симулятор ходьбы с бесконечными, бессмысленными диалогами, что не расслабляет, а больше душнит, и не раскрывает героев хотя бы с такой стороны.

Проблематика игры, думаю, в награде игрока за труды, т.е. бессмысленность их выполнения, и отсутсвия тех же интриг. В игре есть всякие секреты которые комментирует ГГ, маленькие, но элементы выбора и внерабочие поручения, которые ну хотя бы ачивкой не награждаются. Это просто создаёт бессмысленность сайд-квестов, награждать диалог ради диалога, тоже самое как и концовки, больше ощущение как "наконец-то это всё закончилось". Своих 200 грн игра явно не стоит, есть более достойные проекты за эту же сумму

В игре также есть ДЛС, которое уже только началось а уже лютейше лагает. От такая от фигня, малята.
Skrevet: 14. februar. Sidst redigeret: 10. maj.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
3 personer fandt denne anmeldelse brugbar
0.0 timer registreret i alt
Задумка интересная, но реализация фигня.

В ДЛС нам дают новую локацию, остров Пловер. Приколюхи на нём, конечно, есть, но их мало, а некоторые вообще умалчиваются. Честно, гораздо интереснее было бы побегать по нему и исследовать в каком-то шутане типо фар края, ведь огромный остров со штабом можно только созерцать, а он занимает добрую часть карты. Также на карту бахнули какой-то мутный серо-зеленоватый фильтр, поиграете (ну или увидете скрины) и поймёте, в отличии от цветастого оригинала.

Ну и приколюхи связаны с конспирологией.

Есть, конечно, перлы про то что "Австралии не существует", но в основном диктор нудит и душнит, и его не слышно из-за взрывов или прочего окружения, а субтитры барахлят, да и пол экрана ими занимать не хочется.

Добавлен также имба сет на акулу, но с фиговой абилкой, радиоационным блевком, который иногда трудно направить на тот же геликоптер. Ну а по статам да, он лучше всех.

Из минусов - душнота. Кроме плоского юмора аля конспиролох диктора, довольно задушнили часть в основном мире, с поиском последнего босса.
Меня бесит душнота, и она тут сделана даже не для какой-то там сложности, последних боссов (военного и морского) я перепроходил потому-что не мог нормально отхилятся из-за вечно спавнящегося спама.
Ты просто по кругу проходишь гонки с кольцами (зачем), кушаешь, пиздишься с мини-боссом, нюхоешь новый след и снова и снова и снова и снова... И думают, сейчас всё изменится. Ни-ни-ни, прошу. Сейчас всё будет иначе. Прости, мне не нравится как... Ой, не та игра, но думаю смысл понятен. Поэтому ты уже просто ждёшь, когда уже будет этот дебильный босс.

Кстати, интересный факт, в концовке есть "намёк" на 3е длс, явно связанное с фар краем но другим, и я к нему даже нарыл концепты, но учитывая что игре уже будет 4 год, да и про игру про все забыли, это можно просто воспринимать как шутейку.

Вывод: в этом длс особо не ищите того от чего вы получали кайф в основной игре (хотя чуть погриндить придётся), можете как и я купить только если вам уж очень понравилась игра или интересен сюжет после внутриигровой демки (который тут тоже слабенький).
Skrevet: 12. februar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
1 person fandt denne anmeldelse brugbar
3.4 timer registreret i alt (2.1 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Мотоциклеты (и болиды) с системой прокачки Ворлд оф Тэнкс, и перенявшие её главную проблему - баланс.

Я удивлён, что в подобной игре, в последний раз в которую я заходил в 2023 всё ещё сохранился онлайн. Вот только как в это играют люди - непонятно. Онлайн настоящий, я лично разговаривал с одним игроком в чате.

Прокачка. Прокачка тут такая как в танках, вот только опыт тут полностью "свободный" и от техники не зависит. Также ресурсы можно зарабатывать на рандом, просто входя в игру. Можно получить 20000 опыта и купить нелогичный венец ветки болидов, где от немецкого 1 уровня можно сразу перейти к последнему. Естесна как в танках есть донатная валюта, голда. И тут в отличии от танков можно её получить, но очень мало - 5 голды рандомом и 5 за ежедневки, которые выполнять будет адом из-за следующего пункта. При этом, премы в игре стоят минимум 1000 голды, а доходят до 3500, так что эти 10 голды можно обменять на 1000 бабосиков или 100 опыта.

Баланс. Он тут абсолютно кривой, но для сохранения онлайна пойдёт. Проблема в том, что тут, как и в танках, играют 3 уровня в одном бою, но тут это НЕ работает, ведь это не командная игра, а "каждый сам за себя". Чюваки на современных 6 рангах обгоняют меня только разблокировавшего 3 в стоке, поэтому я как букашка петляюсь в конце. Насчёт премов и П2В сказать не могу, не знаю названия тех премов, могу только сказать что тут явно есть "мета" которая банально быстрее. Немец и япошка на 1 уровнях уделывают всех изза небольшого прироста в хар-ках, нет такого чтобы один был шустрее но второй манёвреннее, все просто являют собой пластилиновые скины. Ну, и это маленькая подводка к другой проблеме.

Физика. Это просто жах. Из-за неё в игру как раз таки и не хочеться играть. Как кто-то писал, это магнитные гонки. Сколько бы ты не давал газу, на повороте где нужно "притормозить", игра сама тебя приостановит, поэтому в игре нет спидометра. И тут влетает вторая фишка игры, которую я так и не понял и которая тут ни к чему, таран. При чём, у моих соперников почему-то он всегда выходил, а вот когда я то в аварию попадал и я, и "жертва". Вроде как, тут всё таки легальные гонки а не анархия. И за такие тараны что жертве, что таранящему дают "штраф" в 4 секунды, который ни на что не влияет, ведь более быстрое чувырло просто обгонит тебя. Болиды - те же моцики, тоже реагируют на тараны, но повороты у них буквально резкие и дёрганые, в отличии от неповоротливых моицков на которых всё таки приходиться сбавлять коксу и делать дугу, иногда врезаясь или вылетая на траву которая либо крашит тебя либо замедляет.

Из прочих недостатков могу назвать новое древо исследований, которое зачем-то изменили, был фильтр по нациям (хотя у наций типо Словакии и было всего пару донатных моциков, но ладно) который поменяли на кривой фильтр по моцикам/болидам, который нельзя нормально обозревать из-за отсутсвия зума, приходиться либо прокликивать технику либо всматриваться в шакальные пиксельные статы.
Также разработчик зачем-то каждый раз делает новую игру под шильдиком нового года вместо того чтобы разрабатывать одну, последнюю он вообще раздробил на три разных: болиды, моцики и колясочные мотики, как по мне так это удар по онлайну, и не ясно в какой игре он будет шире, хоть и может прибавить ему популярности если их заметят.

На этом всё, не советую в это играть. Игра явно недоработана и развиваться не будет уже как с 2021 года, а будет застаиватся как донатная дрочильня (кто в это донатит?).
Skrevet: 2. februar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
38.1 timer registreret i alt
За ініціативою Макіївського Руднічка!
Skrevet: 29. januar. Sidst redigeret: 14. februar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
1.4 timer registreret i alt
Постійно гра при кожному запуску чомусь думає, що я комусь дзвоню, хоча ГС вимкнений, тому звука просто немає або він просто розмитий. На динаміках такого немає, але на них грати таке собі. Виправлення проблеми знайшов, але воно все одно на рівні танцю з бубнами, то працює то ні.
Skrevet: 28. januar. Sidst redigeret: 28. januar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
1 person fandt denne anmeldelse brugbar
12.5 timer registreret i alt (10.1 timer, da anmeldelsen blev skrevet)
Геймплей - тупо типічні tycoon режими в Роблоксі. Звісно, з першого погляду залипаюче, але потім настає "плато", де ти повинен заправити 70 машин, відсканувати 200 товарів та поремонтувати 25 машин щоб перейти на новий рівень АЗС. Навіщо? 3 години петлятися туди сюди, то скануючи товар, то перевіряючи ціну на пальне, то зламуючи поклажники клієнтів, Я хочу просто чілити а не метушитися туди-сюди, бо заробіток грошей тут теж скудний.

Але вибісило мене не це. Нещодавно розробники зробили "ремейк" онову, але після неї майже нічого не змінилося, стало тіки гірше. Гра тепер страшенно лагає, 30 кадрів в секунду на високих з просадками до 14, хоча раніше все було мааайже норм, і крім цього графон став мильний та піксельний, хоча рендер стоїть на 100. І замість оптимізації цього шматка калу розробники роблять нове ДЛС!!!

Також у грі машинний бездушний перевод українською, через що можуть виникнути непонятки у тих же налаштуваннях графіки. Грі вже йде 4 рік, а усе вищеописане відбиває бажання грати. Єдине, що мене розважило, так це те що через баг (який зробили фічею, навіть ачівка є) можна за допомогою швабри можна шпуляти автівки у космос, або сісти у вантажівку і використовувати вже її як свій літачок, дуже класно знімає напругу після того як пропікав чергову пляшку пивка та чіпси на касі.
Skrevet: 26. januar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
4 personer fandt denne anmeldelse brugbar
2.0 timer registreret i alt
Ну, що ж, я нарешті зіграв у всі ігри по всесвіту "Космоодісеї". Це було щось. Щось...

Короче кажучи, "ідея клас, реалізація пасе задніх".

Почну з того, що чомусь цю гру зробили у всесвіті Космоодісеї, але вона тут максимально не в тему. Чому наш герой купує у 2054 грамофон, коли в нього вдома стоїть радіо, яке потім кудись зникає? Ай, ладно. Єдиний натяк на минулі ігри це один торгаш, який згадує персонажа з "Сина Перуна". Гра на відміну від інших вперше почала підторможувати, та важить як усі попередні ігри разом.

А тепер геймплей гри. По опису вона повинна навчати нас торгівлі, бо вам потрібно укластися у бюджет, але цієї торгівлі тут нема, тому треба просто розрахувати в яких магазинах найдешевше. Єдині, в кого ти можеш "поторгувати" це продавці одягом, яких тут пруд пруди, та навіть є окремий павільон з ними, видно, щоб "потренуватися". Всі інші або автоматом впарюють свій ширвжиток, або відмовляються торгуватися. Основну частину гри ви будете шукати, де знаходиться той магазин з музикою або лавка з консолями, це бісить.

Кожен день ми одягаємось (чомусь одяг постійно спавниться у рандомних місцях), їмо яєшню, п'ємо кохве та йдемо на Барабан вже ЗНОВУ їсти шавуху та пити пиво там, попутно купляючи оновки для квартири, хоча основну частину нам по блату передає бабуся.

Сюжет. Кінцівку кину під спойлер, це для ознайомлення. Як такого сюжету тут немає. Ви - Ярік Вареник, приїхавший у Харків, столицю, на навчання у філолохічному на поета. Батьки вам купили блатняцьку квартиру на Павловому Полі, тож вам потрібно зробити тут ремонт, а кожен день ви прокачуєте цю халабуду.
Герой дуже хоче собі приставку. Одного разу він купляє собі паль на гроші бабусі, та згорає, тому він купляє нову на доп гроші від бабусі. Батя розказує про тємку, і ГГ згоден з нею. Тємка заключається в торгуванні агропродуктами батька на базарі , ну а Ярік може торгувати іграми та приставками. Виходячи з цього, Ярік бухаючи кожен божий день замість того щоб вчитися кинув філолохічний щоб стати баригою. Позитивний фінал, позитивніше нікуди!

З плюсів: Пам'ятник ЗСУ який залишився тут з мапи Сина Перуна, НАРЕШТІ зробили нову мапу Великої України, бані хоп, але він чомусь маленький, не можна застрибнути на паркан у Полі Павлуші, ну і відрізок життя ЗСУшника Олекси "Сновиди" Мельника, можливо колись підкуплю грошенят та почитаю ту книжку яка тут у грі (І порву буття сукно).

З недоліків: ГОЛОВНЕ - катсцени скіпаються не на Е, як і усіх інших іграх серії, але на будь-яку кнопку, тому іноді можна проскіпати кусьмань сюжету бо ти затиснув W коли біжав до маршрутки або метро повертаючись, а от щоб пропустити лінію в діалогу, треба 3 рази нажати E, але й саме вікно діалогу виглядає нудно та нечитабельно через шрифти. Тому будьте обережними.
Також чомусь майже усі продавці одягом типу китайці, і у деяких таких, з акцентом, модельки звичайних слов'янських жінок, тому чути від них "я купив" та акцент дивно.
На відміну від Космоодісеї 2 та Сина Перуна тут немає ачівок, хоча можна було б додати щось типу "купляй без торгу", "пройди гру тільки з найдорожчим", "купи всі комікси/посуд", "відразу купи плойку".
Немає значення, чи дешевші чи дорожчі меблі ти вибрав, усе одно в хаті буде стояти самий блатняк.
Також чомусь продавчиня посуду закінчує гру на моменті, де треба купити посуд, якщо замість врорітету ти вибрав чашку або ложку, то буде гей овер (чашки до речі потім не буде, ти продовжиш пити кохве зі стаканчика), але якщо ти просто не вклався то гей оверу не буде.
Ну і влітку люди та навіть ГГ ходить у светрі та штанях, а у місті схоже нема не одної жінки крім продавчинь, і всі у светрах з принтом типу "Хто тримає цей район? Пес Патрооон" або гербами та Харковом.

Також завдяки цій грі зрозумів що у студії ще є гра про Мольфара, але грати я в неї не буду.
А чому?

Відгук на усю серію

Добре, що купив бандл, бо не зрозумів би рофлів Барабану у 2054.

Можливо, розробнику подобається у таке грати, але усі ігри мають одну й ту ж формулу:

-Думки та висновки ГГ передаються через щоденник.
-Гейплей: перейди із точки А в точку Б.
-Кожен раз, пий кохве літрами.

Якщо вам подобається таке, тоді будь ласка, вам сюди. Я майже впевнений, що все інше та нове буде точно таким же, але все таки прогрес є, хоча б якийсь інтерактивчик крім ходьби. До речі, про нове, схоже що разраби пару місяців підтримують гру, потім йдуть за новою коробкою Тетерева, й пилять нову гру. По історіям онов, схоже, що вони пилять нову гру, мабуть Rubaka, тож чекаємо всією Суджею :) Не дивлячись на всі недоліки, видно що вони вкладали хоч якусь душу в гумор, так що можливо вони зрозуміють свої помилки та щось нормальне й видадуть, але поки що у це не можна грати.

Бажаю усім хто дочитав до цього момента усього найкращого та мирного неба! Слава Україні!
Skrevet: 24. januar. Sidst redigeret: 24. januar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
1.9 timer registreret i alt
Сюжетне продовження Космоодісеї, тож спочатку відіграйте їх, бо й так дивний сюжет буде сдаватись ще дивнішим. Бюджет гри складає одну сосичку в тісті, цицьку Тетерева та один сонях з полів Миколаєва на якому смажили картопельку до Тетерева, бо на рибку не вистачило, вона пішла разом с бабциним самогончиком на другу Космоодісею.

Є деякі моменти, у які задаєшся питанням, а грали чи розробники у свою ж гру? Також незрозуміло, причому тут "син Перуна" до назви у грі. Графончік тут прямо як у руснявих "Дєтях валшебнікав" та Гульмені.
Навіть гуморок не витягнув ситуацію через поганість гейплею, можна було б зробити щось типу треша.

Гейплей зберігається на протязі вже третьої гри в серії. Бігай туди-сюди, дізнайся про подробиці у очевидців (чому наш начальник вже про них не дізнався???), пий каву, а потім починається просто нуднотворний бій, де чуваки з рушницями виносять тебе, а інші просто бігають за тобою як бовдури. ШІ у них просто дебільний, вони біжуть на останнє місце де був гравець, а звідти в інше, тому головне не стояти.

Широкі просторні мапи, закриті парканом, їх не хочеться досліджувати бо вони такі ж пусті. Також у грі нема ні одного боса, хоча натяки були, а кінцівка наче в поспіху злита та не розкрита. Всього дві зброї, електричний ток та пістолет... кулемет? З другого можна снайпити, з першого хрін виявиш куди б'єш.

Також з недоліків можу виділити довбаний плеєр (це просто якась епопея з радіо у всіх іграх цього всесвіту), а також сетінг. вороги чомусь бігають у клоунських куртках, але це ладно, але є вороги з довгими шаблями. Якщо вони хочуть походити на козаків то їм це не вдається, тим паче у грі є саундтреки з назвою "ninja" та "moon blade", можливо це відголоски якогось першого проєкту.

Сюжет. Пройшов гру спеціально два рази, можливо щось незрозумів, але він став ще більш нелогічним. Якщо хтось може, роз'ясніть будь-ласка зрозуміліше.

Далі спойлери.

Короче, в Харкові 2054 року, вже після другої частини зробили купол для підтримки клімату. Космонавт наш зробив свою компанію Тарбул, та навіщось викупив метро Харкова. Після викупу метро та початку будівництва кільцевого метро почалися збої у зв'язку, а пізніше вимкнувся й Купол перед днем Харкова. Кондратюк, який запускав космонавта Тараса, від лиця ХАІ також купив і поліцію, лол. Він посилає ГГ, Андрія Бондаренко, на вияснення хто це зробив.

Він розпрошує у очевидців, і поки звиздиться в метро зрозумів що він пішов по хибному сліду, тому біжить до Держпрому. На шляху дізнається, що є щось типу банди "Крил Мурафи", де кожен учасник має кличку якогось птаха (півня чомусь немає) і поки метро та Купол вимкнені, вони вирішили наробити шороху. Це найбільший ляп, бо потім просто не розкривають хто вони такі та які в них були цілі.
Біля Держпрому сидить вай лєєє грузин міжкосмічний бомбило Радик Копчоний (хоча наче у 2й частині є телепорт???), говорить що він від ватажка, хоче передасти повідомлення без непоняток. Андрій хоче персонально зустрітись, і той такий "ну ладно".

І той ватажок сидить у ларьку напротив!!!

Ватажок каже, що йому заплатили великі гроші якісь люди без опізнавальних знаків, а він щоб не губити свій склад відвів їх від Держпрому, бо не розрахував що Андрій їх перекосить. Й на тому спасибі. Ватажок хоче співпрацювати з поліцією, та буде здавати їм подальші дії "тих людей" яких навіть сам не знає, бо хоче їм насолити за втрату свого складу???

По даним однієї жінки ГГ летить з грузином в Бортки, які повністю пересилили в Харків, тому вони пусті і їх "окупував" Тарбул. Там стоять пародії на зелених чоловічків, яких герой викошує. Це виявляються челіки, яких Тарбул завербував грошима з "Крил".Після чого ГГ йде до міської ради, бо там тпу інформація про "Проєкт Х". Там він навіщось знаходить документи які підтверджують що до Купола, "Проєкту Х" причетні й Тарбул й ХАІ, я реально не розумію цього сюжетного ходу, а далі йде взагалі нонсенс.

Якось ГГ розуміє що та лабораторія знаходиться у ЛЮЦІ, й там ТОЧНО сидить Бульбенко. У лабораторії (як неочікувано) сидить Тарас Бульбенко. Він каже, що просто обідився на те, що Кондратюк порушив їх договір. Бачте, у початку гри згадується, що ХАІ хоче створити пігулку яка дає всі поживні речовини тож нам не потрібна їжа, поки Тарбул був за натуральність та смак.

Тому він й обідився на нього, а щоб все стало на місця треба просто повернути тумблер у генераторі електрики, який працює на карликовій кометі. Алеее... нафіга тоді Тарас буквально окупував Бортки цими найманцями??? Поговорити не можна?! Ну вже дорослі, та навіть старі люди, майте здоровий глузд. У кінцівці виясняється що Тарас може сісти або може відкупитися передавши статок Харківській раді, а Андрій ледь не героєм світу став. Разом із Тарасом злили й Тремпеля, бо грузин виграв у нього літаючу тарілку у картішкі.

Оййй вей... і навіщо ми тоді граали у ті 2 перші частини, коли цей Тарас виявився таким недоумком-мамкиним злодієм? В мене просто слів нема.
Найкраще що є в грі так це пам'ятник ЗСУ замість Павлуші, до речі цей Павлуша зустрічався у зменшеному вигляді у Космоодісеях, лол. Можливо це натік на його злодійну сутність.

Ну, на черзі ще Барабаш... в мене на нього були найбільші сподівання, але зараз погравши у минулі частини я сумніваюся, бо кожна гра ще більш погана через відсутність бюджету або бажання. Не купуйте українське, тому що воно українське, бо за цим може бути халтура.
Skrevet: 22. januar. Sidst redigeret: 25. januar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
Ingen har vurderet denne anmeldelse som hjælpsom endnu
1.8 timer registreret i alt
На відміну від першої частини, ця вже покраще але не без грішка. Є ачівки, гейплей розслабляє, але потім напружився через баги. Дуже багато гумору та приколдесів. Сюжету у гри немає, ми просто по приколу варимо самогон та бражку. Увесь процес відбувається на одній й тій самій мапі, і цей процес це тупо "принеси-подай" матеріали до городу. Окрім "секретної" печери, можна й було б додати цікавинки, біля нашої хати стоїть сарай у який не можна попасти. Загалом мені сподобалось, хоч й кінцівка дуже різка та лінива.
Skrevet: 21. januar.
Fandt du denne anmeldelse brugbar? Ja Nej Sjov Pris
< 1  2  3  4  5 ... 8 >
Viser 21-30 af 74 forekomster